Klavyeden yön tuşlarıyla yada Mouse orta tuşunu sürükleyerek fotoğraflara bakabilirsiniz

Erzurum’da Kış Düğünü yapanlara Harika fikirler

Görkemli bir kış düğünü ile evleniyorsunuz ve inanın çok şanslısınız. Çünkü düğün fotoğraflarınız için harika fikirlerimiz var. Her birine bayılacak, hangi karelere sahip olmak istediğinize karar veremeyip, hepsi için ayrı ayrı çekim yapmak isteyeceksiniz. Hadi başlayalım!

Büyülü Bir Gezintiye Çıkın

Kış düğünleri denince hemen hemen ilk akla gelen şey karın büyüsü olur.Düğününüzü ister bir kış bahçesinde yapın, ister bir otelin balo salonunda ama düğün fotoğraflarınız için mutlaka dış mekanları kullanarak karın büyüsünden faydalanın. Haydi alın elinize şemsiyelerinizi ve sevgilinizle bir gezintiye çıkın. Harikalar yaratmayı, siz yürürken, konuşurken, öpüşürken aslında orada değilmişçesine sizi takip eden düğün fotoğrafçınıza bırakın.

1kis_dugun_semsiye

Sarının ve Bir Olun

Hava soğuk, kış düğünleri için dış mekan çekimleri yapmak kolay değil. İyisi mi siz sarılın birbirinize ve sarının güzel bir battaniyeye… Siz birbirinize sokulmuş ısınırken, hayat boyu hatıralarınızda yer edecek muhteşem kareler çekile dursun.

2kis_dugun_battaniye

İçinizi Isıtacak Bir Kare

Sıcak bir çay, bir sıcak çikolata ya da bir konyak… Bembeyaz bir soğukta içinizi ne de güzel ısıtmazlar mı? Kapın kupalarınızı ve atın kendinizi dışarı. En yakınınızda karlarla örtülmüş bir park ya da güzel bir orman sizi bekliyor. Eğer isterseniz en güzel düğün fotoğrafları mekanları için kısa bir araştırma yapın. Kış düğün fotoğrafları için uygun olan bir tanesini mutlaka bulacaksınızdır. Hayatınızın bu en keyifli çay saati güzel bir atmosferde kayda geçmeyi hak ediyor.

3kis_dugunu_fincan

Kayakçı Çiftler Buraya

Kış düğünü fotoğraf mekanları arasında belki de en popüleri kayak merkezleridir. Unutmayın, düğün fotoğrafları düğününüzden geriye kalacak en güzel hatıralar olacak. Eğer kayak yapmak sizin için bir hobi ise ya da profesyonel olarak yaptığınız bir işse, mutlaka kayak yapan bir gelin damat fotoğrafınız olsun. Yaşlanıp artık bu sporu yapamıyor olduğunuzda eşsiz bir anı olarak albümünüzü süsleyecek. Laf aramızda kayak yapmayı bilmeyen çiftler de “mış gibi” yaparak eğlenceli kareler yakalayabilir.4kis_dugun_kayak

Aksesuarlarınızla Poz Verin

Kış düğünü fotoğraf fikirleri denince akılda şık bir kürkün ya da sevimli çizmelerin gelin görüntünüzü süslediği kareler canlanıyor. Kış düğünlerinin asil aksesuarı kürkünüz ve karlı yolların olmazsa olmazı çizmeleriniz düğün fotoğrafları albümünüzde çok güzel duracak.

5kis_dugun_aksesuar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Her keseye uygun, birbirinden güzel ve kaliteli paketlerimizi incelemek için stüdyomuza bekleriz.

Soru ve Sorunlarınızı Buradan İletin

*

*Bilgilendirme

Ofisimize gelmeden önce arayarak randevu alabilirsiniz.

Telefon NUMARALARIMIZ

Tel. 0442 238 00 28
Gsm 0545 507 89 78


Adresimiz

Cumhuriyet Caddesi PTT Arkası Emniyet Müdürlüğü Karşısı Kar Spor ve Birleşim Pastanesi Üstü Arif Alper İş Merkezi Kat:3 No:2 Yakutiye ERZURUM

Çalışma Saatlerimiz

Tüm Hafta: 09:00 - 22:00