Klavyeden yön tuşlarıyla yada Mouse orta tuşunu sürükleyerek fotoğraflara bakabilirsiniz

Hakkımızda

Pozver Fotoğrafçılık 2012 senesinde kurulmuş olup Profesyonel ekip ile siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için devamlı ileriye yönelik bakarak. Yeni ihtiyaçlara göre kendini geliştirip sizlerin en özel günlerini, en güzel bir biçimde geleceğe taşımayı amaç edinmiştir.Verdiğimiz Hizmetler
Düğün Fotoğrafçılığı
Düğün Hikayesi
Nişan Fotoğrafçılığı
Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı
Sünnet Fotoğrafçılığı
Model Fotoğrafçılığı
Ürün ve Menü Çekimleri
Tanıtım klipleri
Sanal Tur

Bizim Hikayemiz.

Pozver Fotoğrafçılık tamamen işine işini seven ve devamlı yeniliği kendine amaç edinmiş bir ekip tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek ve bünyemizde de barındırarak verdiğimiz hizmeti en üst noktalara taşımak için sürekli yenilikler yapıyoruz.

Kullandığımız ekipmanlar ve makineler en son sistem ve ileri seviye setlerdir. Aynı zamanda firmamızda görev yaan tüm ekip arkadaşlarımız bu işi en iyi işi yapan profeyonel dinamik bir ekipten kurulmuştur. Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına sistemlerimizi sürekli güncel ve çağın ilerisinde tutmaktayız.

Zaman zaman uyguladığımız kampanyalar ile uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetin adresi ve Erzurum’da bir çok yeniliğin yen yüzü olmanın gururunu yaşıyoruz.

Saygılarımızla,
Layer 0

Her keseye uygun, birbirinden güzel ve kaliteli paketlerimizi incelemek için stüdyomuza bekleriz.

Soru ve Sorunlarınızı Buradan İletin

*

*Bilgilendirme

Ofisimize gelmeden önce arayarak randevu alabilirsiniz.

Telefon NUMARALARIMIZ

Tel. 0442 238 00 28
Gsm 0545 507 89 78


Adresimiz

Cumhuriyet Caddesi PTT Arkası Emniyet Müdürlüğü Karşısı Kar Spor ve Birleşim Pastanesi Üstü Arif Alper İş Merkezi Kat:3 No:2 Yakutiye ERZURUM

Çalışma Saatlerimiz

Tüm Hafta: 09:00 - 22:00