Klavyeden yön tuşlarıyla yada Mouse orta tuşunu sürükleyerek fotoğraflara bakabilirsiniz

Düğün günü için çektirmenizi tavsiye ettiğimiz pozlar.

Gelin damat fotoğrafları arasında eksikliği hissedilen O karmaşada ve yoğunlukta unuttuğunuz bazı kareler vardır…Bu karelerin eksikliğini Erzurum Düğün Fotoğrafçısı olarak gideriyoruz.

Sizin için En Değerli İnsanlar

En değer verdiğimiz insanlar ile ( Anne,Baba,Kız kardeş vb. ) ile fotoğraflarınız olsun geçmiş güzekl ve mutlu günlerin hatırlanması için elimizdeki tek hatıralar bu kareler olacak çünkü.Erzurum Düğün Fotoğrafçısı olarak tüm aileniz ile tek tek fotoğraf çekilmenizi öneririz.

4

En Yakın Arkadaşlarınız

Size bu yürüdüğünüz yolda size en çok yardımcı olacak ve derdinie derman,sizinle ğlayan sizinle beraber mutlu olan arkadaşlarınızı da unutmamak gerek. Arkadaşlarınız ile en güzel ,en eğlenceli pozlarınızı verin.En yakın arkadaşlarınızla çektireceğiniz özel karelerin hep mutlu ve gülücüklerin olduğu kareler olmasına dikkat edin. Çünkü arkadaşlarınızı mutlu hatırlayın 🙂

3

Zamanınızın büyük kısmını geçirdiğiniz Evcil Dostlarınız

Bu önemli günde yoğunluktan dolayı can dostlarınızı unutmayın! En sadık dostlarınız olan  hayvanlarınızı bu mutlu gününüze ortak edin. Neşe kaynağınız olan hayat arkadaşlarınızla birbirinden eğlenceli kareler çekilin. Onu en özel gününüze ortak edin .

2

Aile Büyüğünüz

Ailenizin en yaşlı üyesiyle özel bir fotoğraf çektirmeyi ve çerçeveletip ona hediye etmeyi unutmayın. Zaman hızla ilerliyor ve ileride mutlu olarak hatırlamanız en mutlu gününüze mutlu gözler ile şahit olduğunu unutmayın.

1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Her keseye uygun, birbirinden güzel ve kaliteli paketlerimizi incelemek için stüdyomuza bekleriz.

Soru ve Sorunlarınızı Buradan İletin

*

*Bilgilendirme

Ofisimize gelmeden önce arayarak randevu alabilirsiniz.

Telefon NUMARALARIMIZ

Tel. 0442 238 00 28
Gsm 0545 507 89 78


Adresimiz

Cumhuriyet Caddesi PTT Arkası Emniyet Müdürlüğü Karşısı Kar Spor ve Birleşim Pastanesi Üstü Arif Alper İş Merkezi Kat:3 No:2 Yakutiye ERZURUM

Çalışma Saatlerimiz

Tüm Hafta: 09:00 - 22:00